Google Plus Twitter Facebook
Dini Oyunlar – İslami Oyunlar Oyna

Bizim Çiftlik ve Diğer Çiftlik Oyunları Oynayın

Çiftlik oyunları, insanların köy yaşamına olan ilgisinin bir nevi tezahürüdür. Şehir ortamında yaşayıpta hayvan beslemek isteyenler çiftlik oyunlarına yönelir. Veya para kazanma sanatını toprağı veya tarlayı işleyerek öğrenmek isteyenler yine çiftlik oyunlarına başvurur. Tarlaya ekin, sebze veya meyve ekerek bunun üzerinden para kazanmak isteyenler genelde tarla oyunları kategorisindeki oyunları oynarlar. Tarla Oyunları platformunda tarlanıza buğday, arpa gibi ekinler ile sebze ve meyvelerinizi ekebilecek, onları sulayıp gübreleyebilecek ve nihayet hasatını yapıp ürünlerin satışını yapabileceksiniz.
Şu anda en çok oynanan çiftlik oyunları arasında Büyük Çiftlik oyunu ile Bizim Çiftlik oyunları gelmektedir. Bizim Çiftlik oyununda biraz bahsederek devam edelim. Bizim Çiftlik sayfasında oynayabileceğiniz bu oyunda bir bütün olarak tüm çiftlik işlerini yapabileceksiniz. Örneğin, kendi çiftliğinizde tarlalarınıza bitkileri ekip onların bakımını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Veya ahır ve kümeslerde hayvanlara bakarak onlardan elde ettiğiniz yumurta, et, süt gibi ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirleri de yine çiftliğe yeni tohumlar, yeni hayvanlar almak üzere kullanabilirsiniz. Ya da çiftliğinizi arazi açısından genişletebilirsiniz. Bu ve benzeri oyunlarda daha fazlasını yapmanız da mümkündür.
Farm Frenzy başta olmak üzere daha birçok çiftlik oyunlarını Çiflik Oyunu sitesinde bulabilirsiniz. Çiftlik Oyunu sitesine ise, http://www.ciftlikoyunu.com.tr ulaşabilirsiniz. Haydi çiftlik oyunları sitesine gidelim…

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

BENZER HABERLER

    Benzer haber bulunamadı!