Google Plus Twitter Facebook
Dini Oyunlar – İslami Oyunlar Oyna

Keloğlan Oyunları

Çocukluğumuzun en önemli kahramanı, masallarını dinleyerek büyüdüğümüz Keloğlan, Trt Çocuk kanalında Keloğlan Masalları çizgi filmleri ile yine çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Keloğlan, eşeği Karakaçan, Bilgecan dede ve kız arkadaşı Cankız ile birlikte maceradan maceraya koşuyorlar. Özellikle Uzun ve Huysuz ile Kara Vezirin kötülüklerini engellemek için çareler üretiyorlar. Trt Çocuk Televizyonunda yayınlanan Keloğlan Masalları çizgi filmi ile Keloğlan karakterlerinin maceralarına her gün bir yenisi ekleniyor. Çocuklarımız sadece televizyondaki çizgi filmi ile yetinmeyin aynı zamanda Keloğlan ve arkadaşlarının oyunlarını da oynamak istemektedirler.
Televizyonda çizgi filmini seyrettikleri bu kahramanların oyunlarını da oynamak isteyen çocuklarımız için yeni bir flash oyun sitesi hazırladık. Keloğlan Oyunları oynayabilecekleri bu çalışmamızda çocuklarımız için internet ortamında yayınlanmış tüm Keloğlan Oyunlarını derleyerek sizler için bir araya getirdik.
Zararlı içerik içermeyen güvenilir bir ortamda flash keloğlan oyunu oynayabilmeleri için biz elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik. İnternette mevcut olan keloğlan oyunları boşluğunu, Keloğlan Macera Oyunları, Boyama Oyunları, Yapboz Oyunları gibi kategoriler ile umuyoruz ki gidereceğiz. Her gün güncellenen en yeni ve en güzel keloğlan oyunlarını oynayabileceğiniz sitemizde hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler: , , ,

YORUMLAR

  1. zelal kaya dedi ki:

    ççççççooookkkkkkkk güzel yani süper

  2. zelal kaya dedi ki:

    çok güzel yani

Yorum Yapın

BENZER HABERLER

    Benzer haber bulunamadı!