Google Plus Twitter Facebook
Dini Oyunlar – İslami Oyunlar Oyna

Oda Oyunları Oyna

İnsanların dikkatini ve zeka özelliklerini kullanmalarına yardımcı olan oda oyunları son dönemlerde sıkça oynanan oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Sonraki aşamada olabilecekleri düşünerek öngörü, mantığını etkili şeklide kullanma, dikkatini istenilen noktaya odaklama gibi becerilerin kazandırılması için çocuklarınıza zeka oyunları veya oda oyunları oynatmanızı öneriyoruz.  Oda Oyunu oynayan çocuklarda hızlı karar verebilme, kendine güven, doğruyu bulana veya olayı çözene kadar olayın üzerine gitme, vakti iyi değerlendirme gibi meziyetlerin geliştiği izlenmektedir.
Yine oda oyunlarının bir bölümünü oluşturan dekorasyon oyunları ile de çocuklara düzenli yaşamın hayata etkisi eğlenceli olarak aktarılmaktadır. Oda dekorasyonu oyunlarında, sizin onun odası için verdiğiniz karardan ziyade, onun kendi odası veya çevresi için düşündüklerinin bir izdüşümü yakalanabilmektedir. Bu da çocuklarımızın zevklerini anlayabilmemiz için bizlere ipucu sunmaktadır. Oyun dahi olsa hayalindeki odasında kullanacağı dekorasyon malzemeleri ve bunları kullanma şekli çocuğunuzu daha iyi tanımanıza olanak sağlayacaktır.
Biraz önceden beri anlattığımız çocukların zihni melekelerini geliştiren oda ve dekorasyon oyunlarını sizler için derledik ve Oda Oyunları sitesinde bir araya getirdik. Çocukların gelişimine bizde karınca miktarı katkı sunabilirsek ne mutlu…

Etiketler: , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

BENZER HABERLER

    Benzer haber bulunamadı!