Google Plus Twitter Facebook
Dini Oyunlar – İslami Oyunlar Oyna

Peygamberim ve Ben – Hadis Albümü

Peygamberim ve Ben – Hadis Albümü

PUAN :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OYNANMA : 4299
Oyna

Peygamberim ve Ben – Hadis Albümü Açıklama

Hayalci ressam kızımız rüyasında kendisini Peygamberimizin hadislerine götüren dört kapı çizdiğini görür. Kapıları aralayarak ilgili seçimler ile hadis albümlerine ulaşır.
Hayalci kız Barbunya’nın en büyük tutkusu resim çizmektir. Gece gündüz elinde fırça ile dolaşır. Kim ne derse desin aldırmaz, o boş bulduğu her yere rengarenk resimler çizer, çizer, çizer, ta ki yorgunluktan uyuya kalıncaya kadar. Yine bir gece resim çizerken uykuya dalar. Rüyasında kendisini Peygamberimizin hadislerine götüren dört kapı çizdiğini görür. Kapıları yavaşça aralayarak içeri girer! Bilin bakalım onu neler bekler?
(İlgili bölümden çıkmak için köşelerdeki küçük kapıya tıklamanız yeterlidir.)

Kategoriler : Dini Animasyonlar
Oyun Etiketleri : ,

YORUMLAR

  1. adem emektar dedi ki:

    çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzelmiş…

Yorum Yapın


%d blogcu bunu beğendi: